Blog

W maju i czerwcu znajdziesz nas na Targu Śniadaniowym w Warszawie!
Jeśli macie wolną niedzielę, to w maju i czerwca zapraszamy Was do Warszawy, na Targ Śniadaniowy na Mokotowie, gdzie będziemy w każdą niedzielę razem z ofertą wyjątkowych, naturalnych kosmetyków azjatyckich, które na co dzień dostępne są tylko w naszym sklepie internetowym! Zaczynamy w najbliższą niedzielę, 20.05! Biosmetica będzie miała swoje stoisko na Targ Śniadaniowy na Mokotowie, gdzie akurat przypada Weekend Japoński, a stamtąd blisko już do Tajlandii i innych .
Targi kosmetyków azjatyckich ASEAN Beauty
Biosmetica na targach ASEAN Beauty w Bangkoku. Wybieramy kosmetyki azjatyckie dla Ciebie!
W dniach 3-5 maja w Bangkoku odbyły się targi kosmetyków ASEAN Beauty 2018, na których nie mogło nas oczywiście zabraknąć. Zobacz naszą relację z targów, gdzie wybieraliśmy najlepsze azjatyckie kosmetyki dla Twojej skóry. Targi kosmetyków ASEAN Beauty 2018 ASEAN Beauty 2018, to międzynarodowe targi kosmetyczne dla regionu Azji Południowo-wschodniej. Wydarzenie gromadzi producentów kosmetyków z Azji i partnerów biznesowych z całego regionu, którzy raz do roku spotykają się w Bangkoku, .
Phutawan - naturalne kosmetyki azjatyckie
Naturalne kosmetyki azjatyckie od marki Phutawan już dostępne!
Prezentujemy Wam nową markę w ofercie naszego sklepu internetowego – kosmetyki azjatyckie Phutawan! Pierwsza partia kosmetyków Phutawan dotarła do nas kilka dni temu prosto z Tajlandii, a część z Was mogła już przetestować produkty Phutawan w ostatni weekend na targach kosmetyków naturalnych Ekocuda. Dzisiaj produkty pojawiły się oficjalnie na naszej stronie. Co wyróżnia azjatyckie kosmetyki od marki Phutawan? Phutawan, to marka naturalnych kosmetyków azjatyckich, produkowanych w oparciu o zasadę .
Ekocuda - Targi Kosmetyków Naturalnych
Biosmetica na targach kosmetyków naturalnych Ekocuda w Warszawie
W weekend 21 i 22 kwietnia zapraszamy Was na targi kosmetyków naturalnych EKOCUDA, które odbędą się w Warszawie przy ulicy Brackiej 25, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Będziemy tam od rana czekać na Was z naszymi naturalnymi kosmetykami azjatyckimi od Siam Botanicals i Phutawan. Wyposażymy się także w dużą ilość próbek naszych naturalnych kosmetyków, więc jeśli jeszcze nie jesteście przekonane do azjatyckiej pielęgnacji lub azjatyckie kosmetyki są Wam nieznane, .
Peelingi azjatyckie
Peelingi azjatyckie, czyli idealnie gładka skóra
W poprzednim wpisie mówiliśmy o tym, jak oczyszczać twarz zgodnie z azjatyckim rytuałem pielęgnacji. Dzisiaj czas na peelingi azjatyckie – zajmiemy się tematem gładkiej skóry, czyli złuszczaniem. Rozróżniamy wiele rodzajów peelingów, jednak skupmy się na dwóch najważniejszych, stosowanych w azjatyckiej pielęgnacji – mechanicznym i chemicznym peelingu azjatyckim. Peelingi do twarzy i ciała Zadaniem peelingów mechanicznych, stosowanych na twarzy oraz całym ciele, jest pozbycie się martwego naskórka oraz wygładzenie skóry. .
Azjatycka pielęgnacja twarzy - demakijaż i oczyszczanie
Azjatycka pielęgnacja twarzy – demakijaż i oczyszczanie
Nie od dziś wiadomo, że demakijaż i oczyszczanie twarzy, to jeden z najważniejszych elementów jej pielęgnacji i również jeden z filarów azjatyckiej pielęgnacji. Dlaczego oczyszczanie jest tak ważne i jak prawidłowo powinno się oczyszczać skórę według azjatyckiego rytuału? Jakie azjatyckie kosmetyki do demakijażu dobrać? Etap pierwszy – oczyszczanie Oczyszczanie jest podstawą azjatyckiego rytuału pielęgnacji twarzy. Tego etapu nie wolno pomijać i choć każdej z nas zdarzyło się pójść spać .
Bezpieczne zakupy w Biosmetica z certyfikatem SSL
Certyfikat SSL dla bezpieczeństwa Twoich zakupów w Biosmetica. Tak jak w banku!
W Biosmetica dbamy nie tylko o to, aby docierały do Ciebie świeże, pachnące i wyjątkowe kosmetyki azjatyckie. Dbamy też, aby Twoje zakupy były bezpieczne. Od dzisiaj są dodatkowo chronione certyfikatem SSL – tak jak w bankach. Spójrz na adres strony. Jeśli korzystasz z wersji mobilnej, to zobaczysz zieloną kłódeczkę, a jeśli z komputera, to dodatkowo wyświetlona zostanie nazwa firmy i lokalizacja, z informacją, że strona została zweryfikowana. To oznacza, .
Herb Care - nowa marka kosmetyków azjatyckich w Biosmetica
Wyjątkowe kosmetyki azjatyckie marki Herb Care już dostępne w Biosmetica
Prosto z Tajlandii przyjechały dzisiaj dla Was wyjątkowe, azjatyckie kosmetyki marki Herb Care. To zapowiadana długo nowość w naszym sklepie internetowym z naturalnymi kosmetykami. Większość produktów z dostawy jest już widoczna i dostępna na stronie. Marka Herb Care, to kosmetyki azjatyckie produkowane w rodzinnym zakładzie w prowincji Lop Buri w Tajlandii. Ręcznie robione, z najwyższej jakości azjatyckich składników, nietestowane na zwierzętach. Do produkcji używane są świeże zbiory tajlandzkich ziół, .
Kosmetyki naturalne vs kosmetyki organiczne. Jaka jest różnica?
Kosmetyki naturalne – nazywane również ekologiczne, to produkty do których wyrobu użyto składników pochodzenia naturalnego, czyli roślin, minerałów oraz składników pochodzenia zwierzęcego (bez wyrządzania krzywdy zwierzęciu). Wszystkie składniki muszą być pozyskiwane z poszanowaniem środowiska. Kosmetyki organiczne – powinny zawierać ponad 90 % składników naturalnych pochodzenia organicznego, czyli z upraw bez sztucznych nawozów i pestycydów oraz genetycznej modyfikacji (GMO). Proces ich powstawania jest znacznie bardziej złożony, a ich produkcja musi .
certyfikaty naturalnych kosmetykow azjatyckich
Co to jest “certyfikat Cosmos” i w jakim celu się go stosuje?
W sklepie internetowym Biosmetica znajdziesz naturalne kosmetyki azjatyckie. Większość oferowanych przez nas produktów jest oznaczona certyfikatem “Cosmos Natural” oraz “Cosmos Organic”. Jak odnaleźć się w tych oznaczeniach, co to w ogóle są te “certyfikaty” i w jakim celu naturalne kosmetyki oznacza się certyfikatami? Certyfikaty “Cosmos” wydaje międzynarodowe stowarzyszenie COSMOS-standard AISBL z siedzibą w Belgii. Celem certyfikacji produktów kosmetycznych jest dbałość o najwyższą jakość kosmetyków naturalnych i organicznych, proces produkcji .
X