Naturalne kosmetyki azjatyckie od marki Phutawan już dostępne!

Phutawan - naturalne kosmetyki azjatyckie

Prezentujemy Wam nową markę w ofercie naszego sklepu internetowego – kosmetyki azjatyckie Phutawan! Pierwsza partia kosmetyków Phutawan dotarła do nas kilka dni temu prosto z Tajlandii, a część z Was mogła już przetestować produkty Phutawan w ostatni weekend na targach kosmetyków naturalnych Ekocuda. Dzisiaj produkty pojawiły się oficjalnie na naszej stronie.

Co wyróżnia azjatyckie kosmetyki od marki Phutawan?

Phutawan, to marka naturalnych kosmetyków azjatyckich, produkowanych w oparciu o zasadę “NIE dla chemii” – z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych ziół i roślin, pochodzących z naturalnych plantacji. Nietestowanych na zwierzętach i produkowanych bez silikonów, parabenów, SLS/SLES, DEA czy olejów mineralnych. Kosmetyki Phutawan są bardzo popularne w Tajlandii, gdzie są szeroko dostępne w sklepach na terenie całego kraju. Kolory marki – jasnozielony, ciemnozielony, szary i czarny symbolizują naturalny proces funkcjonowania roślin w naturze – przez kiełkowanie i wzrost, aż do zwiędnięcia i powrotu do środowiska naturalnego. Podobnie większość opakowań kosmetyków Phutawan jest całkowicie biodegradowalna.

Zobacz oficjalny film o marce Phutawan

Jakie kosmetyki azjatyckie od Phutawan szczególnie Wam się spodobają?

Na targach kosmetyków naturalnych Ekocuda, gdzie prezentowaliśmy kosmetyki azjatyckie od Phutawan po raz pierwszy, szczególnym zainteresowaniem wśród odwiedzających nasze stoisko cieszyła się Wybielająca pasta do zębów z aktywnym węglem, Odżywcza maska do włosów z serii kokosowej oraz Peeling do ciała z mangostanem. Te produkty najczęściej kupowały nasze klientki. Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie produkty od Phutawan dostępne w Biosmetica.