W maju i czerwcu znajdziesz nas na Targu Śniadaniowym w Warszawie!

Jeśli macie wolną niedzielę, to w maju i czerwca zapraszamy Was do Warszawy, na Targ Śniadaniowy na Mokotowie, gdzie będziemy w każdą niedzielę razem z ofertą wyjątkowych, naturalnych kosmetyków azjatyckich, które na co dzień dostępne są tylko w naszym sklepie internetowym!

Zaczynamy w najbliższą niedzielę, 20.05! Biosmetica będzie miała swoje stoisko na Targ Śniadaniowy na Mokotowie, gdzie akurat przypada Weekend Japoński, a stamtąd blisko już do Tajlandii i innych pięknych miejsc Azji Południowo-wschodniej skąd pochodzą nasze kosmetyki.

Zabieramy ze sobą kosmetyki azjatyckie m.in. od Siam Botanicals, Phutawan, Herb Care i Beauty Cottage. Nie zabraknie także próbek i testerów, abyście mogły sprawdzić, powąchać i przetestować nasze azjatyckie kosmetyki. Będzie można oczywiście coś kupić (przyjmujemy płatności kartą i gotówką) i porozmawiać o azjatyckiej pielęgnacji.

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonane do naszych wyjątkowych produktów, to jest świetna okazja je sprawdzić! Dołącz też do naszego wydarzenia na Facebooku: