Biosmetica na targach ASEAN Beauty w Bangkoku. Wybieramy kosmetyki azjatyckie dla Ciebie!

Targi kosmetyków azjatyckich ASEAN Beauty

W dniach 3-5 maja w Bangkoku odbyły się targi kosmetyków ASEAN Beauty 2018, na których nie mogło nas oczywiście zabraknąć. Zobacz naszą relację z targów, gdzie wybieraliśmy najlepsze azjatyckie kosmetyki dla Twojej skóry.

Targi kosmetyków ASEAN Beauty 2018

ASEAN Beauty 2018, to międzynarodowe targi kosmetyczne dla regionu Azji Południowo-wschodniej. Wydarzenie gromadzi producentów kosmetyków z Azji i partnerów biznesowych z całego regionu, którzy raz do roku spotykają się w Bangkoku, aby zaprezentować nowe produkty, rozwiązania oraz wziąć udział w warsztatach i spotkaniach branżowych. To doskonałe miejsce, aby od podszewki poznać najlepsze azjatyckie kosmetyki, metody ich produkcji i samych producentów.

Co ciekawego znaleźliśmy w tym roku w Bangkoku?

Jak już wspomnieliśmy wyżej – na targach ASEAN Beauty nie mogło nas zabraknąć. Udało nam się odwiedzić m.in. stoisko naszego nowego partnera – marki Beauty Cottage, którą wkrótce oficjalnie zaprezentujemy na naszej stronie. Intensywne dwa dni poszukiwań i rozmów z producentami azjatyckich kosmetyków, pozwoliły nam dobrze poznać bieżącą ofertę i wybrać kilka ciekawostek. Najlepsze kosmetyki azjatyckie, które wybraliśmy już wkrótce pojawią się w ofercie Biosmetica w Polsce. Możemy zdradzić, że będą to m.in. pudry oraz naturalne kosmetyki do makijażu, które zrobiły na nas największe wrażenie. Oprócz relacji na YouTube, możecie zobaczyć także kilka zdjęć z targów kosmetyków azjatyckich ASEAN Beauty, które są na naszym profilu na Instagramie i Facebooku.

Jeden komentarz do “Biosmetica na targach ASEAN Beauty w Bangkoku. Wybieramy kosmetyki azjatyckie dla Ciebie!”

  1. “Kosmetyczne podróże” to moje ulubione. Do tej pory miałam słabość do fransuskich i włsokich marek, ale bardzo chciałabym spróbować czegoś rodem ze wschodu. Chyba czas najwyższy. Pozdrawiam

Comments are closed.