Biosmetica na targach kosmetyków naturalnych Ekocuda w Warszawie

Ekocuda - Targi Kosmetyków Naturalnych

W weekend 21 i 22 kwietnia zapraszamy Was na targi kosmetyków naturalnych EKOCUDA, które odbędą się w Warszawie przy ulicy Brackiej 25, w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Będziemy tam od rana czekać na Was z naszymi naturalnymi kosmetykami azjatyckimi od Siam Botanicals i Phutawan. Wyposażymy się także w dużą ilość próbek naszych naturalnych kosmetyków, więc jeśli jeszcze nie jesteście przekonane do azjatyckiej pielęgnacji lub azjatyckie kosmetyki są Wam nieznane, to będzie okazja je sprawdzić, powąchać i przetestować.

Targi kosmetyków naturalnych EKOCUDA

Ekocuda to wydarzenie, które cyklicznie odbywa się w Warszawie, a tej wiosny odbyło się także w Gdańsku. Pierwszą warszawską edycję Targów odwiedziło blisko 8 000 osób, a na każdej kolejnej było ponad 10 tysięcy odwiedzających! Na targach swoje produkty prezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Pojawiają się również marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych, to niepowtarzalna okazja do poznania nowych, wyjątkowych marek kosmetycznych, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Wszystkie prezentowane kosmetyki powstają z pasją i myślą o zdrowym stylu życia, z poszanowaniem dla otaczającego świata. Odwiedzający targi mogą liczyć na szereg atrakcji: warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami, konkursy z nagrodami czy zajęcia wytwarzania kosmetyków naturalnych.

Gdzie nas znaleźć?

Stoisko Biosmetica, pełne naturalnych kosmetyków azjatyckich, znajdziecie na II piętrze pod numerem 17. Będziemy trochę w rogu ale przygotowaliśmy bogatą propozycję dla miłośniczek kosmetyków azjatyckich. Zabieramy ze sobą kosmetyki marki Siam Botanicals i Phutawan. Pierwsza marka dała Wam się już poznać przede wszystkim dzięki naturalnym, organicznym szamponom i odżywkom do włosów. Z kolei azjatyckie kosmetyki do Phutawan, to nowość w ofercie naszego sklepu i pierwszy raz pojawi się właśnie na targach kosmetyków naturalnych Ekocuda. Dosłownie kilka dni temu pierwsza partia dotarła do nas prosto z Tajlandii! Oprócz tego przygotowaliśmy niezliczone ilości próbek, które już teraz możecie sprawdzić na naszej stronie – tutaj.

Widzimy się w weekend!