Wyjątkowe kosmetyki azjatyckie marki Herb Care już dostępne w Biosmetica

Herb Care - nowa marka kosmetyków azjatyckich w Biosmetica

Prosto z Tajlandii przyjechały dzisiaj dla Was wyjątkowe, azjatyckie kosmetyki marki Herb Care. To zapowiadana długo nowość w naszym sklepie internetowym z naturalnymi kosmetykami. Większość produktów z dostawy jest już widoczna i dostępna na stronie.

Marka Herb Care, to kosmetyki azjatyckie produkowane w rodzinnym zakładzie w prowincji Lop Buri w Tajlandii. Ręcznie robione, z najwyższej jakości azjatyckich składników, nietestowane na zwierzętach. Do produkcji używane są świeże zbiory tajlandzkich ziół, kwiatów oraz owoców. Kosmetyki marki Herb Care przeszły szereg rygorystycznych badań, przeprowadzonych przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków, otrzymując certyfikat FDA. Kosmetyki posiadają również certyfikat GHP, oznaczający, że podczas całego etapu produkcji zostały zachowane odpowiednie warunki higieniczne oraz bezpieczeństwo.

Naturalne kosmetyki Herb Care można z łatwością spotkać w sklepach i marketach w Bangkoku oraz innych miastach Tajlandii. Na świecie dostępne są jeszcze w Hong Kongu, Malezji, Omanie, a bliżej nas także w Rosji. W Polsce produkty Herb Care to jeszcze nowość, ale mamy nadzieję, że Polki przekonają się do ich jakości. Biosmetica z dumą prezentuje unikalne, wyjątkowe marki naturalnych kosmetyków z Azji. Kosmetyki Herb Care urzekły nas podczas ostatniej wizyty w Bangkoku swoją prostotą, wyglądem i zapachami, jakie płyną z dobrodziejstw tajlandzkich ziół i kwiatów, z których są produkowane. Jeśli będziecie kiedyś w Bangkoku, to koniecznie zajrzyjcie na Chatuchak Weekend Market – na pewno nie przejdziecie obojętnie obok balsamów i peelingów Herb Care!