Kosmetyki azjatyckie Biosmetica w Blue City w Warszawie!

Kosmetyki z Azji w centrum handlowym Blue City

Miło nam poinformować, że od 1 września, Biosmetica i nasze azjatyckie kosmetyki, będą dostępne także stacjonarnie. Zapraszamy do centrum handlowego Blue City w Warszawie!

Stoisko Biosmetica z naturalnymi kosmetykami azjatyckimi znajdziecie na poziomie 0, w okolicy sklepu CCC. W ofercie znajdziecie wszystkie produkty ze sklepu internetowego. Będzie można wziąć próbkę, spróbować testerów, podotykać, powąchać i przekonać się na własnej skórze, dlaczego nasze kosmetyki azjatyckie są wyjątkowe. Punkt stacjonarny będzie pozwalał również na odbiór zamówień internetowych.

Na stoisku Biosmetica znajdziecie m.in. szampony bez SLS i parabenów oraz naturalne odżywki do włosów firmy Siam Botanicals, nasz azjatycki bestseller od marki Herb Care, czyli krem z ogórka, niesamowite kremy do rąk od Phutawan i kilka nowości nowej marki w Biosmetica – kosmetyki Mystique Arom.

Od 1 września jeszcze jedna niespodzianka – wprowadzamy do sprzedaży kokony jedwabnika, absolutny hit w oczyszczaniu i nawilżaniu twarzy. Biosmeticowa torebeczka, w której znajdzie się 10 kokonów jedwabników, kosztuje tylko 25 zł. Więcej o pielęgnacji twarzy kokonami jedwabnika, stosowaniu i spektakularnych efektach kokonów już wkrótce na naszej stronie.

Stoisko Biosmetica w Blue City jest czynne w godzinach otwarcia centrum handlowego. Od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00-20:00. Blue City jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Warszawy, a dla kierowców oferuje bezpłatny parking.