Naturalne kosmetyki azjatyckie w Biosmetica

Naturalne kosmetyki azjatyckie

Jeśli tu trafiłaś, to mamy podobne zainteresowania. Szukasz przecież naturalnych kosmetyków azjatyckich? Interesujesz się azjatycką pielęgnacją, kosmetykami azjatyckimi, ale chciałabyś spróbować czegoś nowego, bo Azja to nie tylko koreańskie kosmetyki? Sklep internetowy Biosmetica, to efekt naszych poszukiwań, pasji do naturalnych kosmetyków i wielu podróży do Azji w poszukiwaniu najlepszych, wyjątkowych produktów dla Twojej skóry. Naszymi kosmetycznymi odkryciami chcemy się z Tobą podzielić!

Kosmetyki azjatyckie dostępne w Biosmetica są importowane bezpośrednio z Azji. Wprowadzamy do Polski marki, których nie ma nigdzie indziej w naszym kraju. W Biosmetica nie znajdziesz dużych marek, kosmetyków produkowanych na masową skalę, których skład jest dłuższy niż tablica Mendelejewa. Znajdziesz tutaj luksusowe produkty, ręcznie wyrabiane kosmetyki azjatyckie, produkowane z naturalnych składników.

Do końca grudnia 2017 w ofercie Biosmetica kosmetyki azjatyckie marki Siam Botanicals z Tajlandii. Ilość produktów jest limitowana. Od stycznia zaoferujemy więcej naturalnych kosmetyków azjatyckich i nowych, unikatowych marek.

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z naturalnymi kosmetykami azjatyckimi.

Jeden komentarz do “Naturalne kosmetyki azjatyckie w Biosmetica”

  1. Od 2 tygodni używam. Dokupiłam kolejne zastępując nimi te, których używałam do tej pory. Jestem zachwycona 🙂 konsystencja kremów balsamów czy peelingów lekka nie tłusta nie maziowata. Świetnie się wchłaniają nie pozostawiając tłustej powłoki. Serum pod oczy nie szczypie nie podrażnia i co najważniejsze wchłania się pod oczy a nie w poduszkę. Trudno nie wspomnieć o balsamie aloesowym, który zagoił podrażnienia wysuszonej skóry. Nadmienię, że o tej porze roku mam tak suchą skórę, że mimo woli drapię się przez sen. Balsam aloesowy wygoił wszystkie podrażnienia. Chciałabym napisać jeszcze o kremie do rąk, który w połączeniu z peelingiem działa cuda. Już wiem czemu azjaci tak długo są młodzi:) polecam tą markę z czystym sumieniem.

Comments are closed.