100% naturalne kokony jedwabnika – 10 szt.

Kokony Jedwabnika w sklepie Biosmetica

Idealnie gładka, nawilżona i oczyszczona skóra twarzy – i to dzięki jednemu produktowi? Kokony jedwabnika oferowane przez sklep z naturalnymi kosmetykami Biosmetica to wyjątkowy produkt, który odmieni Twoją pielęgnację. Stanowią w pełni naturalne rozwiązanie dla zadbanej i zdrowej cery. Zawierają składniki, które m.in. wygładzają, nawilżają, ujędrniają oraz regenerują skórę, a dzięki swojej strukturze, dokładnie oczyszczają i zastępują peeling. Kokony jedwabnika to dobra cena za jeszcze lepsze efekty. Sprawdź sama!

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Czym właściwie są kokony jedwabnika?

Choć ich występowanie, jako produkt kosmetyczny, może wydawać się dość niespotykane, okazuje się, że naturalne kokony jedwabnika, dzięki składnikom, jakie zawierają stanowią element skutecznej pielęgnacji. Tworzony przez ćmy kokon to czysty jedwab, dzięki temu, kokony jedwabnika, jakie znajdziesz w sklepach, które oferują azjatyckie, naturalne kosmetyki do twarzy, zawierają:

 • fibroinę – bogate w aminokwasy białko, mające zdolności wiązania wody w skórze. Zawarte w nim alanina, glicyna, seryna i tyrozyna przenikają w głąb skóry, długotrwale ją nawilżając,
 • serycynę – czyli klej jedwabny, który ogranicza utratę wody znajdującej się w skórze, dodatkowo serycyna tworzy na skórze ochronny film.

Kokony wyglądają jak wacik kosmetyczny, dostosowany do kształtu palca, co czyni pielęgnację wygodną i przyjemną. Wystarczy je zwilżyć, nałożyć na palce i wykonać masaż, by uwolnić ich dobroczynne działanie. To proste!

Kokony jedwabnika, jakie znajdziesz w naszym sklepie, dostępne w atrakcyjnych cenach:

 • białe – 100 % naturalne, bez dodatków,
 • naturalne, wzbogacone mydełkiem, zawierającym witaminy i proteiny.

Przekonaj się, jak działają!

Naturalne kokony jedwabnika, czyli niska cena i zachwycające efekty! Masaż twarzy z ich wykorzystaniem zapewnia skórze wielokierunkowe działanie pielęgnacyjne. W jego wyniku:

 • do skóry dostarczane są cenne składniki, które sprawiają, że cera staje się jedwabiście gładka, nawilżona, zregenerowana, ujędrniona i elastyczna,
 • skóra zyskuje warstwę ochronną,
 • pobudzone zostaje krążenie, dzięki czemu skóra stymulowana jest do pracy, poprawia się jej koloryt,
 • następuje dokładne oczyszczenie skóry – ze względu na swoją strukturę, naturalne kokony jedwabnika, jakie znajdziesz w naszym sklepie, doskonale zastąpią peeling, pozwalając dogłębnie oczyścić wrażliwą skórę i to bez ryzyka podrażnień.

W wyniku regularnego stosowania, przebarwienia, drobne naczynka i zmarszczki staną się mniej widoczne, a skóra rozjaśniona i pełna zdrowego blasku.

Jak stosować naturalne kokony jedwabnika?

Właściwy sposób stosowania produktu pozwoli osiągnąć optymalne efekty pielęgnacji. Ważne zatem, aby:

 1. namoczyć kokony w naczyniu z wodą o temperaturze 50-60 stopni, przez około 3 minuty (jeśli chcesz wykonać peeling, możesz skrócić czas namaczania, co pozwoli uzyskać nieco większą szorstkość),
 2. delikatnie zwilżyć wcześniej umytą twarz,
 3. nałożyć kokony na palce wskazujące i wykonać delikatny masaż twarzy (dodatkowo można wykonać masaż szyi), okrężnymi ruchami, przez ok. 2-3 minuty,
 4. opłukać je pod bieżącą, ciepłą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Po skończonym masażu możesz przemyć twarz wodą lub pominąć ten krok – dzięki temu substancje w pełni przenikną w głąb skóry. Warto wiedzieć, że naturalne kokony jedwabnika nadają się do wielokrotnego użytku, jednak nie więcej niż dwa razy.

Podobnie, jak pozostałe kosmetyki azjatyckie, oferowane przez nas sklep kokony pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty w wyniku regularnego stosowania. Dla uzyskania widocznych efektów zaleca się stosowanie produktu przez miesiąc.

Wszystkie azjatyckie, naturalne kosmetyki, w tym także kokony jedwabnika oraz kosmetyki do włosów, nasz sklep online oferuje w atrakcyjnych cenach. Nasze kosmetyki pochodzą od zaufanych producentów, dzięki czemu dostarczamy Ci pełnowartościowych produktów, skutecznie pielęgnujących Twoją skórę. Przekonaj się, jak o nią zadbają!