Mydło z drobinkami złota płatkowego – Gold & Lakoocha Soap

Azjatyckie mydła naturalne

Oczyść swoją skórę – wybierz delikatne kosmetyki azjatyckie. Wykorzystaj mydła naturalne do codziennego mycia skóry twarzy oraz ciała i poznaj dobroczynne działanie ekologicznych składników. Produkty nie podrażniają wrażliwej skóry twarzy, a jednocześnie w pełni oczyszczają, zapewniając przyjemne uczucie odświeżenia. Naturalne oleje, minerały oraz drobinki, jakie azjatyckie mydła zawierają, wygładzają, nawilżają i skutecznie wspomagają walkę z niedoskonałościami. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Co kryją ekologiczne mydła z Azji?

Mydła organiczne, bogate w dobroczynne składniki z Azji doskonale przygotowują skórę do dalszych zabiegów. Zapewniają optymalne oczyszczenie, pozwalając pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń, zmywają makijaż, a także nawilżają i odżywiają, dzięki czemu skóra zachowa młody i zdrowy wygląd na długo. Mydła naturalne zawierają w swoim składzie m.in:

  • oleje naturalne, np. kokosowy czy z otrębów ryżowych,
  • ekstrakt z trawy cytrynowej,
  • złoto płatkowe,
  • dobroczynne kwasy.

Postaw na bio produkty – azjatyckie mydła, które zadbają o Twoją skórę, nie zaburzając jej równowagi hydro-lipidowej, a dodatkowo ją wzmocnią.

Tajskie mydło naturalne – z kokosem czy z trawą cytrynową?

Które z nich wybierzesz? Wszystkie mydła naturalne dostępne w ofercie sklepu internetowego Biosmetica to delikatne produkty myjące i pielęgnujące, odpowiednie do każdego rodzaju skóry.

Pamiętaj, że mydła azjatyckie możesz wykorzystać także do przygotowania domowego spa! Oczyść z ich pomocą twarz i ciało – poczuj przyjemne działanie naturalnych składników i odprężający aromat, a kolejno użyj nawilżającego balsamu, by uzupełnić pielęgnację.

Wybierz produkt, który stanie się Twoim ulubieńcem i pozwól mu zadbać o Twoją skórę.